İNTERNET VE GOOGLE’DAN HABER VE DİĞER İÇERİKLERİN KALDIRILMASI HİZMETİ

İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti Nedir?

İtibarim.com, sizlere sunmuş olduğu İnternet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması Hizmeti ile tüm Türkiye çapında ve 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Google haber kaldırma ve silme, Google içerik kaldırma, fotoğraf, video gibi görsellerle her türlü yazı, makale ve benzeri olumsuz, kişisel ve kurumsal kimliğinize zarar veren içeriklerin internetten ve Google’dan kaldırılması için hizmetimizden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik İtibarım, vermiş olduğu online takip ve ödeme hizmetleri ile verilen hizmetin cep telefonunuz veya bilgisayarınız aracılığı ile sürekli olarak durumunu ve kontrolünü yapma fırsatı sunuyor.

Google Haber Video Fotoğraf Resim İçerik Kaldırma Hizmetini nasıl alabilirim?

İtibarım, Googledan haber, video, fotoğraf, resim, yazı, makale kaldırma konularında size nitelikli bir danışmanlık hizmeti sunar. Böylelikle bunun için yorulmaz, sizin adınıza internet üzerindeki imajınızı yedi gün yirmi dört saat takip eden bir göze sahip olursunuz. Bunun için yapmanız gereken basit. İnternetten kaldırmak istediğiniz içerik, haber, yazı, fotoğraf ya da videonuzu iletişim butonuna tıklayarak ya da sitemizi üye olduktan sonra Link ve Haber Kaldırma Hizmeti kısmından bize göndererek hemen fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Yayından kaldırmak istediğim haber ve diğer içerikler için hemen ödeme yapacak mıyım?

Cevabımız hayır. İtibarım ile yayından kaldırmak istediğiniz olumsuz haber, link, fotoğraf, video ve diğer içerikler yayından kaldırılmadan ödeme yapmayacaksınız. İtibarım hizmeti yüzde yüz güvenlidir. Bu nedenle yayından kaldırmak istediğiniz içerikler tamamen yayından kaldırılmadan sizden herhangi bir ödeme talebinde bulunmuyoruz. İtibarım güvenli ödeme sisteminde, yayından kaldırılamayan hiçbir içeriğiniz için sizden ücret talebinde bulunulmaz. Bu nedenle yayından kaldırılan içerikleri takip ve kontrol ederek 24 saat ödeme yapabilirsiniz.

Google ve internetten kaldırmak istediğim haber ve içeriklerin takibini nasıl yapabilirim?

Tüm süreç, internet sitemizde bulunan üyelik paneli üzerinden takip edilir. Fiyat teklifi, sözleşme aşaması ve yayından kaldırma süreci ile ilgili tüm gelişmeler, anında ve elektronik ortamda e-posta adresinize iletilir ve haberdar edilirsiniz. Bu şekilde tüm süreçler üye paneli üzerinden takip ve kontrol edilebilir. İşte internet ve Google’dan Haber ve Diğer İçeriklerin Kaldırılması artık bu kadar kolay.

İtibarım benim için ne yapıyor?

İtibarim.com, Google, ve internet üzerinde yer alan her türlü internet ve haber sitelerindeki her türlü istenmeyen içeriği yayından kaldırabilir. İtibarim.com ekibi ile yapmış olduğunuz ilk görüşmeden itibaren, ekibimiz internet üzerinde bulunan ve istenmeyen her türlü içeriğin mümkün olan en kısa zamanda yayından kaldırılması ve internet üzerindeki olumlu kimliğinizin korunması adına gerekli çalışmaları başlatır. Hizmet talebinize göre bu konuda koruyucu önlemleri alır. Size, şirketinize veya markanıza zarar verebilecek internet üzerindeki her türlü olumsuz içeriği bertaraf etmek ve dünyanın geri kalanına karşı internet üzerinde mahcup olmamak için itibarim.com ekibini tercih etmiş olduğunuz için teşekkürler.   Siz de internet üzerinde yer alan olumsuz içeriklerinizi yayından kaldırmak için 05380337061 numaramızdan İtibarıma ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.